Tennis

Training

Jeugd Training Tornooien Trainer worden Interclub

:: Lid worden
Uw aansluiting bij de club kunt u op iedere maandag tussen 20u en 21u30 in het clubhuis regelen bij de clubsecretaris, dhr. Piet Ramakers. Voor nieuwe leden geldt vanaf 1 juli een belangrijke reduktie, n.l. -40%.

:: Jeugd
Onze visie over het opleiden van jeugdspelers is te vinden bij Jeugd => Training.

:: Zomertraining
Op onze tennisclub worden er elke zomervakantie 3 kampen (5 dagen van 9u30 tot 15u30) en 3 reeksen zomerlessen (5 lessen verdeeld over 5 dagen). De exacte periodes zijn terug te vinden op onze kalender. Hiervoor dient u lid te zijn van de club (zie hierboven). Het aantal deelnemers per lesuur is vrij te kiezen. De prijs voor deze 5 lessen hangt af van het aantal deelnemers.

:: Wintertraining
Tijdens de winterperiode (de exacte periode is terug te vinden op onze kalender) worden 24 lessen georganiseerd op wekelijkse basis. Inschrijven hiervoor gebeurt op de jaarlijkse inschrijvingsdagen in ons clubhuis. Tijdens de winterperiode is het aantal deelnemers meestal 3 per lesuur. De prijs per deelnemer is afhankelijk van het aantal deelnemers in de groep.

:: Lentetraining
Aan de wintertraining kan nog een vervolg gebreid worden met 7 extra weken lentetraining. De inschrijvingsdagen en de exacte periode zijn terug vinden op onze kalender .

:: Meer informatie
Voor meer informatie over onze club en de trainingen, kunt u een mail sturen naar onze voorzitter.