Interclub 2017

De interclubkalender voor 2017 is bekend. Ontdek hier tegen wie je zal spelen.

 

 

Hieronder een overzicht van de thuiswedstrijden:

 

      THUISWEDSTRIJDEN 2017.  
DATUM UUR AFD.    ONTMOETING PLOEGK.
         
do  13/4 19u Da 35/3 KTCLM B - TC AS E Sillen Kim
vrij 14/4 19u He 35/4 KTCLM A - TC AS B Schuermans Danny
    He 35/5 KTCLM A - TC WATERSCHEI D Telen Peter
ma 17/4 9 u Jo 11/4 KTCLM    -  TC DILSEN Tulleneers Leander
    M 13/3 KTCLM    -  TC WATERSCHEI Tulleneers Ella
    M 15/4 KTCLM A - TC WIMBLEDON B Brems Gioia
    M 15/4 KTCLM B - TC WIMBLEDON A Vranken Julie.
  9 u U 9/3 KTCLM C - TC WINTERSLAG B Lemmens Pieter- Jan
ma 17/4 14u Da 25/4 KTCLM A - TC ZELEM A Van de Boel Lore
  14u Da6 KTCLM B - TC WEZEL Gendera Fran
woe 19/4 19u DD 50/2 KTCLM A - TC BOCHOLT C Hermans Katrin
    DD 50/2 KTCLM B - TC DE KREKEL PEER Henry Simonne
do 20/4 19u He 35/5 KTCLM B - TC WATERSCHEI E Bex Peter
    Da 35/3 KTCLM A - TC AS C Didden Katelijne
vrij 21/4 19u He 35/5 KTCLM C - TC WINTERSLAG A De Ruysscher Serge
za  22/4 9u U 9/3 KTCLM B -  TC IRIS B Altintas Neclatur
  10u M 11/3 KTCLM A - TC TEN. DEL B Vangrieken Kaat
  10u M 11/3 KTCLM B - TC NEEROETEREN Mokosinski Zoe
  12u U 9/3 KTCLM A - TC IRIS C Cruysberghs Sem
  14u Da 25/4 KTCLM B - TC HEUSDEN Eycken Anne
    He 45/3 KTCLM B - TC AS C Hurkens Gerry
    He 45/4 KTCLM A - TC BOCHOLT A Brodala Leon
    He 45/4 KTCLM B - TC DE KREKEL PEER B Lyna Michel
zo 23/4  14u H7(6 sp) KTCLM     - TC IRIS A Verhofstadt Leander
ma 24/4 19u DD 50/2 KTCLM C  - TC OP DE WAAL Henry Simonne
woe 26/4 19u Da 45/1 KTCLM     - TC TENKIE HASSELT Conings Myrjam
    DG 50/60 KTCLM     - TC NEERPELTSE Henry Simonne
do 27/4 19u He 35/4 KTCLM B  -  TC LOONSE C Tulleneers Bart
    Da 35/3 KTCLM B  -  TC NEEROETEREN B Sillen Kim
vrij 28/4 19u He 35/4 KTCLM A  -  TC NEEROETEREN Schuermans Danny
    He 35/5 KTCLM A  -  TC AS C Telen Peter
za 29/4   9u Jo 13/4 KTCLM      -  TC TEN. DEL D Brennan Luke
    Mei 13/4 KTCLM      -  TC LANAKEN A Tulleneers Ella
  10u Jo 11/3 KTCLM      -  TC WINTERSLAG Tulleneers Leander
    U 9/3 KTCLM C   -  TC AS C Lemmens Pieter- Jan
  11u Da 6 KTCLM A   -  TC  BASVELD  Coox Brechtel
  14u Da 25/4 KTCLM A   -  TC  DIEST A Van de Boel Lore
    Da 7 KTCLM B   -  TC LANAKEN Westhovens Hanne
  16u Da 7 KTCLM A   -  TC DRIEHOEVEN Termine Jessica
zo 30/4  14u H 7(4 sp) KTCLM A   -  TC DILSEN  Huygen Robin
ma  1/5 15u DD 50/2 KTCLM B   -  TC KAULILLE Henry Simonne
di    2/5 19u DH 60/2 KTCLM       -  TC LOONSE Verleysen Willy
woe 3/5 19u Da 45/1 KTCLM       -  TC ALKEN Conings Myrjam
    DD 50/2 KTCLM A    -  TC DRIEHOEVEN Hermans Katrin
do    4/5 19u Da 35/3 KTCLM A    -  TC WINTERSLAG B Didden Katelijne
    Da 35/3 KTCLM B    -  TC DE KREKEL PEER B Sillen Kim
vrij   5/5 19u He 35/3 KTCLM        -  TC NEEROETEREN Bamelis Tim
    He 35/5 KTCLM C     -  TC IRIS B De Ruysscher Serge
za   6/5   9u Mei 15/4 KTCLM A   -   TC DILSEN Brems Gioia
    Mei 15/4 KTCLM B   -   TC WINTERSLAG Vranken Julie
  10u Mei 11/3 KTCLM A   -   TC TC AS B Vangrieken Kaat
  14u He 45/3 KTCLM A   -   TC GEELSE DEN BRUUL A Dreesen Yvo
    He 45/3 KTCLM B   -   TC BOCHOLT  Hurkens Gerry
    He 45/4 KTCLM A   -   TC DE NETHE B Brodala Leon
    He 45/4 KTCLM B   -   TC BERINGEN A Lyna Michel
zo   7/5 14u He 3(6sp) KTCLM       -   TC RACING TIENEN Deckers Daan
    He 7(6sp) KTCLM       -   TC LUMMEN A Verhofstadt Leander
    He 7(4sp) KTCLM B     -  TC MAASEIK B Ramaekers Peter
di 9/5 19u He 35/4 KTCLM B    -   TC WINTERSLAG A Tulleneers Bart
woe 10/5 19u He 35/5 KTCLM B     -  TC AS A Bex Peter
    Da 45/2 KTCLM         -  TC DRIEHOEVEN Nelis Miet
do   11/5 19u He 35/5 KTCLM A      -  TC BOCHOLT G Telen Peter
    DG 50/60 KTCLM          - TC WATERSCHEI Henry Simonne
vrij  12/5 19u He 35/4 KTCLM A      -  TC IRIS C Schuermans Danny
za   13/5   9u U 9/3 KTCLM A      -  TC AS B Cruysberghs Sem
  10u Jo 13/4 KTCLM          -  TC IRIS B Brennan Luke
    Mei 11/3 KTCLM B      -   TC IRIS B Mokosinski Zoe
  11u He 45/4 KTCLM A      -   TC DEMERSTRAND B Brodala Leon
  12u U 9/3 KTCLM B      -   TC LANAKEN B Altintas Neclanur
  13u Da 4 KTCLM          -   TC SOETEBEEK Merlo Eline
  14u Da 6 KTCLM A      -   TC KAULILLE Coox Brechtel
    Da 6 KTCLM B      -   TC LEOPOLDSBURG Gendera Fran
4banen in hal(14u) Da 7 KTCLM A      -   TC DILSEN Termine Jessica
  16u Da 25/4 KTCLM B      -   TC TESSENDERLO C Eycken Anne
4banen in hal(18u) Da 25/4 KTCLM A      -   TC AS B Van de Boel Lore
zo  14/5 14u He 7(6sp) KTCLM          -   TC BREESE Verhofstadt Leander
    He 7(4sp) KTCLM A       -  TC LOMMELSE Huygen Robin
ma 15/5 19u DD 50/2 KTCLM C       -  TC BOCHOLT A Henry Simonne
di   16/5 15u He 65/1 KTCLM           -  TC DIEST A Dochez Theo
    DH 60/2 KTCLM           -  TC WATERSCHEI B Verleysen Willy
woe 17/5 19u Da 45/1 KTCLM           -  TC ZELEM A Conings Myrjam
vrij  19/5 19u He 35/3 KTCLM           -  TC AS B Bamelis Tim
za    20/5 11u He 45/3 KTCLM A        -  TC NUCLEA B Dreesen Yvo
  14u Da 25/1 KTCLM            -  TC HAM Pannemans Kim
    Da 7 KTCLM B         -  TC LEOPOLDSBURG C Westhovens Hanne
    He 45/3 KTCLM B         -  TC TESSENDERLO A Hurkens Gerry
  15u30 He 45/4 KTCLM B         -  TC DE BORN A Lyna Michel
zo 21/5  14u He 7(4sp) KTCLM B         -  TC ALKEN B Ramaekers Peter
woe 24/5 19u Da 45/2 KTCLM            -  TC WINTERSLAG Nelis Miet
do   25/5 19u Da 55/2 KTCLM            -  TC NEERPELTSE Luys Colette
za    27/5 14u Da 4 KTCLM            -  TC SPORTA HERK Merlo Eline
  14u Nationaal KTCLM           -  TC Bois du Prince Vasweevelt Raf
zo    28/5 14u He 3(6sp) KTCLM            -  TC KOERSEL Deckers Daan
za    10/06 14u Nationaal KTCLM            -  TC Sporting Hove Vansweevelt Raf
di    13/6 15u He 65/1 KTCLM            -  TC BOCHOLT Dochez Theo
woe 14/6 19u Da 55/2 KTCLM            -  TC BOCHOLT Luys Colette
za    17/6 14u Nationaal KTCLM            -  TC Smash 51 Vansweevelt Raf
Foto