Kalender interclub 2018 is bekend

De interclubkalender 2018 is beschikbaar. Klik op onderstaande link om te ontdekken tegen welke clubs jullie spelen. We wensen iedereen alvast een sportief interclubseizoen!

https://www.tennisvlaanderen.be/club-interclub?clubId=2453&tab=ploeg

 

 

 

Hieronder een overzicht van de thuiswedstrijden:

 

         THUISWEDSTRIJDEN 2018  
DATUM  UUR AFDELING                ONTMOETING PLOEGKAPITEIN
             
za 5/5 9u Mei U 13/4 KTCLM A  - TC BOCHOLT C Mokosinski Zoé
    Mei U 13/4 KTCLM B  - TC DILSEN Norris Fay
    Jo U 13/4 KTCLM A  - TC AS B Tulleneers Leander
    Jo U 13/4 KTCLM B  - TC WINTERSLAG B Kortleven Jens
  10u U 9/3 KTCLM A  - TC TENNISDEL C Bollen Fleur
4 banen -> 11u He 45/3 KTCLM A  - TC BOCHOLT  Dreesen Yvo
  14u Da 25/1 KTCLM  - TC HAM Deckers Daphne
    Da 7 KTCLM C   TC DE KREKEL PEER C Jong Sigrid
    He 45/4 KTCLM  - TC ROOSENDAEL Brodala Leon
  15u30 Da 25/4 KTCLM  - TC ACHEL Eycken Anne
zo 6/5 14u He 7 KTCLM  - TC WATERSCHEI Verhofstadt Leander
    He 8 KTCLM  - TC BOEKT Jaspers Willem
di 8/5 14 of 19u DH 60/2 KTCLM   TC ZUTENDAAL Verleysen Willy
woe 9/5 19u Da 45/1 KTCLM  - TC WATERSCHEI Hermans Gert
do 10/5 19u Da 35/3 KTCLM A  - TC DE KREKEL PEER D Sillen Kim
  19of 14u DG 50/60 2 KTCLM  - TC MAASEIK B Aerts Marleen
vrij 11/5 19u He 35/3 KTCLM  - TC WATERSCHEI B Bamelis Tim
    He 35/5 KTCLM B  - TC DE KREKEL PEER C Neeskens Mike
za 12/5 9u Mei U 15/4 KTCLM B  - TC MAASEIK B Vranken Maxine
    Mei U 15/4 KTCLM C  - TC WINTERSLAG  Schiemann Viola
  10u U 9/2 KTCLM  - TC AS B Cruysberghs Sem
  14u Da 3 KTCLM  - TC LUMMEN B Farinelli Ylenia
    Da 6 KTCLM  - TC BERKENBOS B Otten Danièlle
    Da 7 KTCLM B  - TC OPOETERSE A Smits Cato
    Da 25/5 KTCLM  - TC WEZEL  A Van Caimere Elke
zq 13/5 14u He 7 KTCLM  - TC WIMBLEDON Verhofstadt Leander
    He 25/7 KTCLM  - TC DE NETHE Schoffelen Jeroen
ma 14/5 19u DD 50/2 KTCLM A  - TC AS Van Caekenberghe An
  19 of 14u DD 50/2 KTCLM D  - TC TENKIE A Aerts Marleen
woe 16/5 17u DD 50/2 KTCLM C  - TC DE KREKEL PEER B Janssen Chantal
  19u Da 55/2 KTCLM  - TC PAAL Luys Colette
do 17/5 19u DD 50/2 KTCLM B  - TC KAULILLE Hermans Katrin
vrij 18/5 19u Da 45/2 KTCLM  - TC TENKIE A Nelis Miet
za 19/5 11u 4 banen He 45/3 KTCLM B  - TC SOETEBEEK Hurkens Gerry
  14u Da 25/1 KTCLM  - TC WATERSCHEI Deckers Daphne
    Da 7 KTCLM A  - TC LAAKDAL  A Houben Anoek
    Da 7 KTCLM C  - TC NEERPELTSE  C Jong Sigrid
  15u30 Da 25/4 KTCLM  - TC KAULILLE Eycken Anne
zo 20/5 14u He 8 KTCLM  - TC DIEST Jaspers Willem
di 22/5 14u30 DH 60/1 KTCLM  - TC DE ALK Dochez Theo
woe 23/5 19u Da 45/1 KTCLM  - TC AS Hermans Gert
do 24/5 19u He 55/3 KTCLM  - TC TONGERSE A Bex Peter
za 26/5 14u Da 3 KTCLM  - TC DIEST B Farinelli Ylenia
di 29/5 14u30 He 70/2 KTCLM  - TC EXCELCIOR Dochez Theo
za  2/6 14u Nat. He 45/4 KTCLM - TC SPY Vansweevelt Raf
zo 3/6 14u He 3 KTCLM  - TC WEZEL Rasera Alex
di 12/6 14u30 He 70/2 KTCLM  - TC DIEST Dochez Theo
  19u Da 55/2 KTCLM - TC LUMMEN  Luys Colette
za 23/6 14u Nat. He 45/4 KTCLM - TC BOUILLON Vansweevelt Raf
Foto